BaByliss Style Pro 1000

4.2 (143 anmeldelser)

BaByliss Style Pro 1000 er en alsidig varmluftstyler designet til nem styling derhjemme. Med fire udskiftelige tilbehør og en ionisk anti-krusfunktion, der sikrer glatte og skinnende resultater, er den et uundværligt værktøj i hårplejerutinen.

BaByliss Style Pro 1000 koster lige nu 418 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 393 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 393 kr (17. april 2026) og 464 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 418 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Babyliss Style Pro Hår-styler AS965E
418 kr
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
BaByliss Varmluftsborste Style Pro 1000W AS965E
474 kr
Total: 474 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Babyliss Style Pro Hår-styler AS965E
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
BaByliss Air Stylers Air Styler Style Pro 1000 AS965E
616 kr
+ fri fragt
Total: 616 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
BaByliss Style Pro 1000
655 kr
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Varmluftsbørste Style Pro 1000W AS965E
769 kr
Total: 769 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.5%

Specifikationer

Mærke: Babyliss
Kategori: Shampoo og balsam