BaByliss Hårtørrer Hydro Fusion D773DE

4.6 (391 anmeldelser)

BaByliss Hydro Fusion Hårtørrer kombinerer kraftfuld 2100W effekt med avanceret ionteknologi for hurtig, skånsom tørring. Denne hårtørrer bevarer hårets naturlige fugtbalancer og efterlader det skinnende og blødt. Den medfølgende diffuser sikrer et perfekt krøllet look hver gang.

BaByliss Hårtørrer Hydro Fusion D773DE koster lige nu 301 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 290 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 290 kr (05. maj 2026) og 336 kr (20. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 301 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
BaByliss Hårtørrer D773DE HYDRO-FUSION
301 kr
Total: 301 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Babyliss Hårtørrer Hydro Fusion Hair Dryer 2100 W
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Babyliss D773DE Hydro-Fusion 2100 Hårtork
339 kr
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
BaByliss Hårtørrer D773DE HYDRO-FUSION
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
BaByliss Hydro Fusion 2100W 1pcs
451 kr
Total: 451 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Babyliss Hydro Fusion 2100 Hårtørrer
520 kr
+ 40 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
BaByliss Hair Dryers Hydro Fusion Hair Dryer D773DE
521 kr
+ fri fragt
Total: 521 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
BaByliss D773DE Hydro Fusion hårtørrer
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
BaByliss Hårtørrer Hydre Fusion 2100 m. Difusser
580 kr
+ fri fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
BaByliss D773DE Hydro Fusion hårtørrer
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.8%

Specifikationer

Mærke: Babyliss
Kategori: Shampoo og balsam
farve: Blue
funktioner: Ionisk, Med diffuser, Med kold luft
strømforbrug: 2.100 watt