BaByliss Curl Secret Optimum C1600E

Bedste pris
Stabil pris
495kr
999 krSPAR 50%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

BaByliss Curl Secret Optimum C1600E er det ideelle valg til at skabe smukke, langvarige krøller. Med et automatisk keramisk kammer, der nænsomt former krøllerne, sikrer dette krøllejern, at dit hår forbliver sundt og skinnende. Perfekt til både hverdag og særlige lejligheder.

BaByliss Curl Secret Optimum C1600E koster lige nu 495 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 495 kr (01. marts 2026) og 495 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 495 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
BaByliss Curl Secret Optimum C1600E Krøllejern Sort Grå
495 kr
Total: 495 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
BaByliss Curl Secret Optimum C1600E Krøllejern Sort Grå
589 kr
+ fri fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
BaByliss C1600E Automatisk krøllejern
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
BaByliss C1600E Automatisk krøllejern
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Babyliss C1600E Curl Secret Optimum -automaattikiharrin
750 kr
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
BaByliss Curlers Curl Secret Optimum C1600E
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hårkrøller Curl Secret Optimum C1600E
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Babyliss
Kategori: Køkkenudstyr