BaByliss Air Style 1000

4.3 (853 anmeldelser)

BaByliss Air Style 1000 er en alsidig varmluftsbørste, der kombinerer en kraftfuld 1000 W motor med flere stylingmuligheder. Med sine medfølgende børster kan du nemt opnå fylde, glathed og elegante krøller derhjemme. Skab din ønskede frisure med professionelle resultater og forkæl dit hår med denne effektive styler.

BaByliss Air Style 1000 koster lige nu 299 kr. En stigning på 11,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 269 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 269 kr (27. maj 2026) og 299 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
BaByliss Air Style 1000 Varmluftsbørste
299 kr
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
BaByliss Hårtørrer/hårstyler 1000
305 kr
Total: 305 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
BaByliss Hårtørrer/hårstyler 1000
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Babyliss Krøllejern Airstyle 1000
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Babyliss Airbrush Air Style 1000 AS136E
437 kr
Total: 437 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
BaByliss Air Stylers Airstyle 1000 AS136E
507 kr
+ fri fragt
Total: 507 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Babyliss Air Style 1000 As136e Varmluftsbørste Med Tilbehør
520 kr
+ 40 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
BaByliss Air Style 1000 1pcs
547 kr
Total: 547 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
BaByliss Airstyler 1000W AS136E
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Babyliss AS136E varmebørste 1000 W hårstyler med 4 tilbehør
599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Varmluftsbørste Air Style 1000 AS136E
609 kr
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Babyliss Airbrush Air Style 1000 AS136E
899 kr
Total: 899 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Babyliss
Kategori: Sundhed og skønhed
farve: Black
funktioner: Ionisk, Med kold luft
strømforbrug: 1.000 watt
type: Styler