BabyDan Flex XL Sikkerhedsgitter

BabyDan Flex XL sikkerhedsgitter er din perfekte løsning til at beskytte dit barn mod farlige områder i hjemmet. Med justerbare sektioner kan gitteret nemt monteres og tilpasses brændeovne eller andre utrygge områder, så de små kan lege sikkert.

BabyDan Flex XL Sikkerhedsgitter koster lige nu 680 kr. En stigning på 6,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 640 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 640 kr (18. juli 2026) og 700 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 680 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Babydan Brændeovnsgitter / Sikkerhedsgitter Flex Xl Hvid
680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BabyDan Flex XL sikkerhedsgitter, hvid, 223-278 cm
715 kr
+ 39 kr fragt
Total: 754 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Baby Dan FLEX XL 90-278 cm vit
792 kr
Total: 792 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
BabyDan Sikkerhedsgitter Flex XL 223-278 cm
965 kr
+ fri fragt
Total: 965 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
FLEX XL 90-278 cm hvid
1.929 kr
Total: 1.929 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.4%

Specifikationer

Mærke: BabyDan
Kategori: Børne- og kæledyrsgitter