Baby Einstein Musical Mix 'N Roll 4-in-1 Aktivitetsgåvogn

3.6 (353 anmeldelser)
Baby Einstein Musical Mix 'N Roll 4-in-1 Aktivitetsgåvogn
Bedste pris
Faldet 16.7%
300kr
508 krSPAR 41%
hos Babysam.dk
På lagerLaveste

Baby Einstein Musical Mix 'N Roll er en innovativ 4-i-1 aktivitetsgåvogn, der vokser med dit barn. Fra de første skridt til dans og leg, stimulerer denne gåvogn musikaliteten hos de små og opmuntrer til kreativ udforskning. Perfekt til børn fra 6 måneder og opefter.

Baby Einstein Musical Mix 'N Roll 4-in-1 Aktivitetsgåvogn koster lige nu 300 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 39,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 494 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 300 kr (18. juli 2026) og 494 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 300 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Musical Mix ‘N Roll 4-in-1 Aktivitetsgåvogn
300 kr
+ 49 kr fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Musical Mix ‘N Roll™ 4 in 1 Aktivitetsgåvogn
480 kr
+ 39 kr fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Baby Einstein Musikalsk Mix N Roll 4-i-1 aktivitetsvogn
482 kr
Total: 482 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
4-i-1 Aktivitets Gåvogn Med Musik Baby Einstein
500 kr
+ 40 kr fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Baby Einstein Musical Mix N Roll™ 4-in-1 Activity Walker
508 kr
+ 39 kr fragt
Total: 547 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 16.7%

Specifikationer

Mærke: Baby Einstein
Kategori: Trække- og skubbelegetøj
funktioner: Afspiller musik, Aktivitetscenter, Med lydeffekter
min. anbefalet alder: 6 måneder
sprog: Engelsk, Fransk, German, Spansk
type: Gåvogn