Baby Einstein 4-in-1 Musical Meadow aktivitetstæppe

Baby Einstein 4-in-1 Musical Meadow aktivitetstæppe er designet til at støtte babys udvikling fra fødsel til 3 år. Tæppet tilbyder fire måder at lege på: ligge og lege, siddende leg, mavetid og leg på farten. Sættet inkluderer seks aftagelige legetøj og har et musiktema, der gør legen sjov og stimulerende for barnet.

Baby Einstein 4-in-1 Musical Meadow aktivitetstæppe koster lige nu 550 kr. En stigning på 30,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 420 kr. Vores prishistorik bygger på 66 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 420 kr (15. maj 2026) og 590 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 550 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Baby Einstein Farm Explorers
550 kr
+ 40 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
4-in-1 Musical Meadow aktivitetstæppe med musik
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Baby Einstein Aktivitetstæppe Kickin Tunes Musical Meadow -
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Baby Einstein 4-i-1 Kickin' Tunes™ Musical Meadow™ Musik- og sprogudviklingscenter
610 kr
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Baby Einstein
Kategori: Legemåtter