Baby Dan FLEX Large 90-223 cm hvid

Baby Dan FLEX Large er et fleksibelt sikkerhedsgrind designet til at passe brede åbninger fra 90 til 223 cm. Det kan bruges mellem døråbninger eller foran altandøre. Med en håndbetjent bred portåbning og justerbare sektioner, er det en praktisk løsning til hjemmet. Produceret i Danmark og testet efter EN 1930:2011-standarder, sikrer det dit barns sikkerhed.

Baby Dan FLEX Large 90-223 cm hvid koster lige nu 648 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 640 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 640 kr (16. april 2026) og 648 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 648 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Baby Dan FLEX L 90-223 cm vit
648 kr
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Babydan Brændeovnsgitter Sikkerhedsgitter
650 kr
+ 40 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
BabyDan Sikkerhedsgitter Flex L 146-223 cm
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
FLEX L 90-223 cm hvid
1.399 kr
Total: 1.399 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Baby Dan
Kategori: Børne- og kæledyrsgitter