Axis P5655-E

4.8 (9 anmeldelser)

Axis P5655-E er et avanceret netværkskamera designet til både indendørs og udendørs brug. Med 1080p opløsning og avanceret PTZ-funktionalitet sikrer det skarp overvågning døgnet rundt. Kameraet er udstyret med automatisk irisblænder og understøtter både H.264 og H.265 for effektiv videokomprimering.

Axis P5655-E koster lige nu 16.935 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 16.236 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 16.236 kr (13. april 2026) og 17.048 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 16.935 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Axis P5655-e 50 Hz
16.935 kr
Total: 16.935 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Axis P5655-e 50 Hz
17.048 kr
Total: 17.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Axis P5655-E PTZ Network Camera
17.064 kr
+ fri fragt
Total: 17.064 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Overvågningskamera Axis P5655-E IP66, 1080p, PoE
19.199 kr
+ 109 kr fragt
Total: 19.308 kr
På lager
Leveringstid: 8-11 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Axis P5655-E 50HZ
21.269 kr
+ fri fragt
Total: 21.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Axis
Kategori: Overvågningskameraer