AVK T-nøgle 23-32 mm

AVK T-nøgle er ideel til betjening af nedgravede ventiler med spindelskåner eller garniture. Fremstillet i robust stål belagt med epoxy, sikrer den holdbarhed og pålidelighed i enhver situation.

AVK T-nøgle 23-32 mm koster lige nu 775 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 729 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 729 kr (25. marts 2026) og 775 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 775 kr hos VVS.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVS.dk favicon
VVS.dk
AVK 23-28 mm konisk t-nøgle til hovedledningsventiler
775 kr
+ 89 kr fragt
Total: 864 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
AVK T-nøgle 23-32mm for hovedledning ventiler DN75-400
793 kr
+ 79 kr fragt
Total: 872 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
AVK T-ngle, 23-32 mm, til hovedledningsventiler DN75-400
889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.3%

Specifikationer

Mærke: AVK
Kategori: Skruenøgler