AVK T-nøgle 14-22 mm

AVK T-nøglen er et essentielt værktøj til håndtering af stikledningsventiler DN32-63. Fremstillet i epoxybelagt stål, er den slidstærk og egnet til arbejde med nedgravede ventiler. Ideel til brug med spindelskåner og garniture.

AVK T-nøgle 14-22 mm koster lige nu 514 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 508 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 508 kr (28. juni 2026) og 573 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 514 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
AVK konisk t-ngle til stikledningsventiler, 14-20 mm
514 kr
+ 39 kr fragt
Total: 553 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
AVK T-nøgle 14-22mm for stikledn.ventiler DN32-63
641 kr
+ 78 kr fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
AVK T-nøgle 14-22mm for stikledn.ventiler DN32-63
680 kr
+ 79 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
AVK 14-20 mm konisk t-nøgle til stikledningsventiler
701 kr
+ 89 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.5%

Specifikationer

Mærke: AVK
Kategori: Skruenøgler