Audio-Technica AT-LP60XUSB

4.7 (3 anmeldelser)
Audio-Technica AT-LP60XUSB
Bedste pris
Stabil pris
1.200kr
2.149 krSPAR 44%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Audio-Technica AT-LP60XUSB er en stilren pladespiller, der kombinerer klassisk analog lyd med moderne USB-funktionalitet. Oplev dine LP'er med den fuldautomatiske remdrevsteknologi, og konverter nemt dine vinylplader til digitale filer. Ideel til både analog entusiaster og dem, der ønsker at digitalisere deres musik.

Audio-Technica AT-LP60XUSB koster lige nu 1.200 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.240 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.200 kr (15. juli 2026) og 1.240 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.200 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Audio-Technica AT-LP60XUSB Fuldt Automatisk Remdrev
1.200 kr
+ fri fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Audio-Technica AT-LP60XUSB Pladespiller Sort Grå
1.240 kr
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Audio Technica AT-LP60XUSB Vinylafspiller
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Audio-Technica AT-LP60XUSBGM pladespiller USB, sort
1.339 kr
+ 109 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Audio-Technica AT-LP60XUSB Pladespiller Sort Grå
1.539 kr
+ fri fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Audio-Technica Skivspelare USB Full-automatik
1.547 kr
Total: 1.547 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Audio-Technica AT-LP60XUSB Pladespiller
1.590 kr
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Pladespiller USB fuldautomatisk
2.149 kr
Total: 2.149 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Audio-Technica
Kategori: Pladespillere