Atran Velo Daily Cykelkurv

Atran Velo Daily cykelkurv er designet til det praktiske liv på to hjul. Med en kapacitet på 22 liter og nem montering via AVS-systemet, kan du problemfrit transportere dagligvarer, tøj eller personlige ejendele på cykel. Den robuste konstruktion sikrer stabilitet, mens den elegante sorte finish passer til enhver cykel.

Atran Velo Daily Cykelkurv koster lige nu 227 kr. En stigning på 14,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 199 kr (04. juli 2026) og 229 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 227 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Atran Velo Daily Cykelkurv til bag
227 kr
+ 31 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Atran Velo Daily M AVS Cykelkurv Sort
256 kr
+ 39 kr fragt
Total: 295 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
Atran Velo Kurv Daily M Sort Avs Cykelkurv
301 kr
+ 39 kr fragt
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Atran Velo Kurv Daily M Sort Avs Cykelkurv
306 kr
+ 39 kr fragt
Total: 345 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Dania Bikes favicon
Dania Bikes
Bagkurv Atran Daily S AVS 22L
315 kr
+ fri fragt
Total: 315 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Atran Velo Daily Basket Medium 40x25x30
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Atran
Kategori: Cykelkurve