Aten VS164 DVI Video-splitter

Aten VS164 DVI Video-splitter giver dig mulighed for at distribuere én DVI-video- og lydkilde til fire skærme med en imponerende FHD 1920 x 1200-opløsning. Med HDCP-understøttelse og en båndbredde på 225 MHz sikres en høj kvalitet af signalet selv over længere afstande. Et robust metalhus gør den velegnet til både skrivebord og professionelle AV-miljøer.

Aten VS164 DVI Video-splitter koster lige nu 1.358 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.310 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.310 kr (30. april 2026) og 1.358 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.358 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ATEN VS-164 DVI splitter/splitter, 1 4, DVI-I Single Link + lyd
1.358 kr
Total: 1.358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Aten 4 Port DVI Video Splitter
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Aten 4-port Dvi/audio Splitter
1.938 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.977 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ATEN DVI-I+Audio Splitter 4 ports
2.390 kr
+ fri fragt
Total: 2.390 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aten Vs164-at-g Video-splitter Dvi 4x Dvi-i
2.744 kr
Total: 2.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aten Vs164-at-g Video-splitter Dvi 4x Dvi-i
2.744 kr
Total: 2.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Aten
Kategori: Lyd og video splitterkabler og omskiftere