ATEN VM0404HB 4K HDMI Matrix Switch

ATEN VM0404HB Matrix Switch giver avanceret kontrol over dine AV-enheder. Den understøtter 4K opløsning og tillader fleksibel routing af 4 HDMI-kilder til 4 skærme. Med HDCP 2.2 og 18 Gbit/s båndbredde sikres fejlfri video- og lydkvalitet, mens det robuste metalchassis og IR-fjernbetjening tilbyder nem installation og betjening.

ATEN VM0404HB 4K HDMI Matrix Switch koster lige nu 2.929 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.799 kr (10. juni 2026) og 3.691 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.929 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Aten HDMI Martrix Switch
2.929 kr
+ fri fragt
Total: 2.929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ATEN VanCryst VM0404HB 4 x 4 True 4K HDMI Matrix Switch
4.089 kr
+ fri fragt
Total: 4.089 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aten Vm0404hb Av Matrix Omskifter Indbygget Skærm 17,8 W
4.994 kr
Total: 4.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aten Vm0404hb Av Matrix Omskifter Indbygget Skærm 17,8 W
4.994 kr
Total: 4.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Aten 4x4 Hdmi Matrix Switch, 1u, 4-inputs, 4-outputs, 4k Uhd
8.933 kr
+ 39 kr fragt
Total: 8.972 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Aten
Kategori: Lyd og video splitterkabler og omskiftere