Aten UE3310

Aten UE3310 er et USB 3.1 Gen1 forlængerkabel, der gør det muligt at forlænge USB-forbindelser op til 10 meter. Kablet understøtter højhastigheds dataoverførsel og er bagudkompatibelt med USB 2.0 og 1.1, så ældre enheder stadig kan bruges. Plug and play-designet kræver ingen drivere, hvilket gør installationen enkel. Der medfølger AC-strømadapter for pålidelig forbindelse til periferiudstyr og enheder placeret langt væk.

Aten UE3310 koster lige nu 949 kr. En stigning på 79,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 529 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 529 kr (09. maj 2026) og 949 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 949 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Aten USB3.1 Gen1 Extender 10m
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ATEN Usb 3.0 Forlængerkabel USB A Han USB A Hun Runde 10 m Sort
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aten Ue3310-at-g Usb-kabel Usb 3.2 Gen 1 10 M Usb A Sort 10m Usb-a Usb-a Sort
1.931 kr
Total: 1.931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Aten UE3310 USB 3.1 Gen1 Forlængerkabel, 10 m
2.589 kr
Total: 2.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Aten
Kategori: Generelle forbrugsvarer