ASUS ZenWiFi BT10

4.3 (216 anmeldelser)

ASUS ZenWiFi BT10 er et avanceret Wi-Fi 7 mesh-system, der tilbyder pålidelig forbindelse over hele hjemmet eller kontoret. Med tri-band teknologi og MU-MIMO kan systemet håndtere tunge netværksbelastninger, mens avancerede sikkerhedsfunktioner som WPA3 og firewall beskytter brugerne. Den brugervenlige ASUS Router-app gør opsætningen og administrationen enkel.

ASUS ZenWiFi BT10 koster lige nu 4.712 kr. En stigning på 17,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.027 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.027 kr (22. april 2026) og 4.712 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.712 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ZenWiFi BT10 Wi-Fi-system
4.712 kr
Total: 4.712 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ZenWiFi BT10 Wi-Fi-system
5.459 kr
+ fri fragt
Total: 5.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS ZenWiFi BT10 AiMesh router 2-pack
5.490 kr
Total: 5.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS ZenWiFi BT10 -Wi-Fi 7 2 Nodes
5.701 kr
+ fri fragt
Total: 5.701 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenwifi Bt10 2-pack White
5.990 kr
Total: 5.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenwifi Bt10 2-pack White
5.990 kr
Total: 5.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.3%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Broer og routere