ASUS ZenWiFi BQ16

4.5 (152 anmeldelser)

ASUS ZenWiFi BQ16 er et avanceret mesh Wi-Fi-system designet til at levere hurtig og stabil trådløs dækning i hele hjemmet. Med Wi-Fi 7, multibåndsdrift og flere gigabit Ethernet-porte sikrer denne router en problemfri internetoplevelse for alle dine enheder. Den integrerede sikkerhed og administrationsfunktioner gør det nemt at beskytte og tilpasse dit netværk.

ASUS ZenWiFi BQ16 koster lige nu 3.473 kr. En stigning på 15,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.999 kr (02. maj 2026) og 3.732 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.473 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ZenWiFi BQ16 Wi-Fi-system
3.473 kr
Total: 3.473 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ZenWiFi BQ16 Quad-band WiFi 7 Mesh-router, hvid
3.981 kr
Total: 3.981 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS ZenWiFi BQ16 Mesh Router 1-pack
3.994 kr
Total: 3.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS ZenWiFi BQ16 -Wi-Fi 7 Mesh 10GBase-T
4.043 kr
+ fri fragt
Total: 4.043 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ZenWiFi BQ16 Wi-Fi-system
4.719 kr
+ fri fragt
Total: 4.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 15.8%

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Broer og routere