Asus ZenWiFi BD4

4.1 (164 anmeldelser)

Asus ZenWiFi BD4 er et kraftfuldt mesh WiFi 7-system, der sikrer sømløst trådløst netværk i hele hjemmet. Med avanceret teknologi som OFDMA og Beamforming garanterer det hurtige hastigheder og lav latency. Det er nemt at konfigurere via app og giver sikker opkobling med AiProtection Pro.

Asus ZenWiFi BD4 koster lige nu 2.067 kr. En stigning på 20,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.717 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.717 kr (11. maj 2026) og 2.067 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.067 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ZenWiFi BD4 Wi-Fi-system
2.067 kr
Total: 2.067 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS ZenWiFi BD4 -Wi-Fi 7 3-Pack 2.5G Ethernet
2.113 kr
+ fri fragt
Total: 2.113 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Asus ZenWiFi BD4 3-pakke
2.179 kr
Total: 2.179 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
*Asus ZenWiFi BD4 (3pk)
3.089 kr
+ fri fragt
Total: 3.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 19.3%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Broer og routere