ASUS ZenWiFi BD4

4.1 (164 anmeldelser)

ASUS ZenWiFi BD4 leverer hurtig og stabil Wi-Fi 7-dækning med dual-band funktionalitet på 2,4 GHz og 5 GHz. Den har 8 interne antenner for stærk signalstyrke og avanceret forældrekontrol. Med sin enkle opsætning via ASUS Router-app er den ideel til både hjem og små kontorer.

ASUS ZenWiFi BD4 koster lige nu 1.143 kr. En stigning på 9,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.044 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.044 kr (17. april 2026) og 1.143 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.143 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ZenWiFi BD4 Wi-Fi-system Desktop
1.143 kr
Total: 1.143 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS ZenWiFi BD4 -Wi-Fi 7 2 Routers 2.5GBE
1.565 kr
+ fri fragt
Total: 1.565 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ZenWiFi BD4 2-pack EUUK Dual-band 24 GHz 5 GHz Wi-Fi 7 80211be Hvid Intern
1.848 kr
+ fri fragt
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenwifi Bd4 2-pack White
1.990 kr
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenwifi Bd4 2-pack White
1.990 kr
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Broer og routere