ASUS ZenScreen MB249C

4.3 (34 anmeldelser)

ASUS ZenScreen MB249C tilbyder en kompakt, bærbar skærmløsning med en levende IPS-panelteknologi. Med en opløsning på 1920x1080 sikrer den krystalklar billedkvalitet, ideel til både hjemmekontor og mobile arbejdstider. Med fleksible standmuligheder passer den perfekt til multitaskingbehov.

ASUS ZenScreen MB249C koster lige nu 2.375 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.316 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.316 kr (11. juli 2026) og 2.613 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.375 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ZenScreen MB249C 23.8" IPS 1920 x 1080 HDMI USB-C 75Hz
2.375 kr
Total: 2.375 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 24" portable skærm MB249C
2.690 kr
Total: 2.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenscreen Mb249c 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 75hz
2.724 kr
Total: 2.724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenscreen Mb249c 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 75hz
2.724 kr
Total: 2.724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Skærm Asus ZenScreen MB249C 23,8" Full HD 75 Hz
2.899 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.968 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
24" ASUS ZenScreen MB249C 1920x1080 75Hz
2.919 kr
+ fri fragt
Total: 2.919 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ZenScreen MB249C 23.8 IPS 1920 x 1080 HDMI USB-C 75Hz
3.199 kr
+ fri fragt
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.5%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme