ASUS ZenScreen MB16AMTR

Bedste pris
Stabil pris
2.790kr
3.788 krSPAR 26%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

ASUS ZenScreen MB16AMTR er en bærbar 15,6" FHD IPS-touchskærm med 10-punkts touchfunktion, indbygget batteri og hybrid tilslutning via USB-C og mini HDMI. Skærmen har indbyggede højttalere, lavt blåt lys og flimmerfri teknologi for øget komfort. Den slanke profil og lette vægt gør den ideel til fleksible arbejdspladser og præsentationer på farten.

ASUS ZenScreen MB16AMTR koster lige nu 2.790 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.890 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.790 kr (24. juli 2026) og 2.890 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.790 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
15.6" ASUS ZenScreen Touch MB16AMTR 1920x1080 60Hz
2.790 kr
+ fri fragt
Total: 2.790 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenscreen Mb16amtr 15.6 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
2.899 kr
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus Zenscreen Mb16Amtr Computer
3.759 kr
+ fri fragt
Total: 3.759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ZenScreen 15.6 MB16AMTR Bærbar USB-C 10-punkts touch 1920x1080p IPS Indbygget batteri
3.788 kr
Total: 3.788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme