ASUS ZenScreen MB16ACV

Oplev friheden ved en bærbar skærm med ASUS ZenScreen MB16ACV. Denne 15,6" skærm tilbyder krystalklar Full HD-opløsning, IPS-panel og en enkel USB-C tilslutning. Perfekt til arbejde på farten eller som ekstra skærm derhjemme.

ASUS ZenScreen MB16ACV koster lige nu 1.262 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.187 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.187 kr (19. april 2026) og 1.262 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.262 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ZenScreen MB16ACV 16" IPS 1920 x 1080 USB-C
1.262 kr
Total: 1.262 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
15" ASUS ZenScreen MB16ACV 1920x1080 60Hz
1.303 kr
+ fri fragt
Total: 1.303 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenscreen Mb16acv 15.6 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
1.336 kr
Total: 1.336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenscreen Mb16acv 15.6 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
1.336 kr
Total: 1.336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 16" portable skærm MB16ACV
1.490 kr
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bærbar skærm Asus MB16ACV 15" Full HD 60 Hz
1.499 kr
+ 109 kr fragt
Total: 1.608 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus ZenScreen MB16ACV Portable
1.929 kr
+ fri fragt
Total: 1.929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ZenScreen MB16ACV Portable USB Monitor- 15.6 inch Full HD
2.087 kr
Total: 2.087 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.3%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme