ASUS ZenScreen MB16ACE

Bedste pris
Stabil pris
1.390kr
2.619 krSPAR 47%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

ASUS ZenScreen MB16ACE er en elegant og bærbar 15,6'' IPS-skærm med Full HD-opløsning. Den tilbyder brede betragtningsvinkler og fremragende farvegengivelse, ideel til produktivitet på farten. Med sin USB-C port og hybrid signalløsning er den kompatibel med de fleste bærbare computere. Den har et smart-etui, der fungerer som et stativ, og Asus Eye Care-teknologi beskytter dine øjne under brug.

ASUS ZenScreen MB16ACE koster lige nu 1.390 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.390 kr (17. april 2026) og 1.390 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.390 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ZenScreen MB16ACE 15.6" IPS 1920 x 1080 USB-C
1.390 kr
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 16" portable skærm MB16ACE
1.490 kr
Total: 1.490 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ZenScreen MB16ACE 15.6" USB Type-C Portable Monitor, FHD (1920x10
1.533 kr
Total: 1.533 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenscreen Mb16ace 15.6 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 70hz
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenscreen Mb16ace 15.6 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 70hz
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
15" ASUS ZenScreen MB16ACE 1920x1080 60Hz
1.846 kr
+ fri fragt
Total: 1.846 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus ZenScreen MB16ACE 15.6inch
2.619 kr
+ fri fragt
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme