ASUS ZenScreen MB166C

4.1 (327 anmeldelser)
ASUS ZenScreen MB166C
Bedste pris
Faldet 5.5%
844kr
1.099 krSPAR 23%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

ASUS ZenScreen MB166C er en let og praktisk bærbar skærm med en 15,6" Full HD IPS-skærm, der leverer klare billeder og præcise farver. Med sin USB-C-tilslutning er den ideel til både arbejde og underholdning på farten. Skærmen har et slankt design, som gør det nemt at have den med i tasken, og det medfølgende etui fungerer også som et stativ.

ASUS ZenScreen MB166C koster lige nu 844 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 943 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 844 kr (16. juli 2026) og 943 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 844 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ZenScreen MB166C 15.6" IPS 1920 x 1080 USB-C 60Hz
844 kr
Total: 844 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
15" ASUS ZenScreen MB166C 1920x1080 60Hz
960 kr
+ 39 kr fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenscreen Mb166c 15.6 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 16" portabel skærm MB166C
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenscreen Mb166c 15.6 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
1.036 kr
Total: 1.036 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Asus ZenScreen MB166C Bærbar skærm 15,6" USB-C
1.039 kr
Total: 1.039 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ZenScreen MB166C 15.6 1920 x 1080 USB-C 60Hz
1.087 kr
Total: 1.087 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ZenScreen MB166C 15.6 IPS 1920 x 1080 USB-C 60Hz
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.5%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme