Asus ZenScreen MB14AC

4.4 (98 anmeldelser)
Asus ZenScreen MB14AC
Bedste pris
Faldet 2.3%
1.112kr
1.609 krSPAR 31%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Asus ZenScreen MB14AC er en bærbar skærm med 14" Full HD IPS-panel, ideel til dem på farten. Den tilsluttes let via USB-C eller USB-A, og sikrer præcise farver og komfort ved længere brug. Med kompakt design og beskyttende taske er den perfekt til hjemmekontoret eller rejsen.

Asus ZenScreen MB14AC koster lige nu 1.112 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.138 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.112 kr (16. juli 2026) og 1.138 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.112 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ZenScreen MB14AC 14" IPS 1920 x 1080 USB-C
1.112 kr
Total: 1.112 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
14" ASUS ZenScreen MB14AC 1920x1080 60Hz
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ZenScreen MB14AC 14 IPS 1920 x 1080 USB-C
1.469 kr
+ fri fragt
Total: 1.469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Asus ZenScreen MB14AC Bærbar skærm 14" USB-A/USB-C
1.589 kr
Total: 1.589 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ZenScreen MB14AC Portable USB Monitor- 14 inch, IPS Full HD, Hybr
1.609 kr
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.3%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme