ASUS ZenScreen GO MB16AHP

4.0 (77 anmeldelser)

ASUS ZenScreen GO MB16AHP er en bærbar 15.6" skærm med en skarp Full HD-opløsning. Udstyret med et IPS-panel, sikrer den brede betragtningsvinkler og præcis farvegengivelse. Med Micro HDMI og USB-C er den ideel til mobile fagfolk og rejsende, der ønsker produktivitet på farten.

ASUS ZenScreen GO MB16AHP koster lige nu 2.190 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.169 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.169 kr (18. juni 2026) og 2.190 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.190 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 16" LED ZenScreen GO MB16AHP
2.190 kr
Total: 2.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenscreen Go Mb16ahp 15.6 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
2.299 kr
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Zenscreen Go Mb16ahp 15.6 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
2.299 kr
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
15" ASUS ZenScreen GO MB16AHP 1920x1080 60Hz
2.326 kr
+ fri fragt
Total: 2.326 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ZenScreen GO MB16AHP 15.6 IPS 1920 x 1080 Micro HDMI USB-C
2.639 kr
+ fri fragt
Total: 2.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ZenScreen Go MB16AHP 15.6" USB Type-C Portable Monitor, FHD (1920
3.409 kr
Total: 3.409 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme