ASUS VA34VCPSR

4.5 (2 anmeldelser)

Oplev en ny dimension af produktivitet med ASUS VA34VCPSR, en 34-tommer UltraWide skærm med 3440x1440 opløsning. Det buede VA-panel leverer skarpe, levende billeder, ideelt til både arbejde og underholdning. Med USB-C tilslutning og fleksibel ergonomisk justering, er denne skærm perfekt til en moderne arbejdsstation.

ASUS VA34VCPSR koster lige nu 2.584 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.499 kr (15. april 2026) og 2.811 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.584 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS VA34VCPSR 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.584 kr
Total: 2.584 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Va34vcpsr 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz
2.811 kr
Total: 2.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 34" curved skærm VA34VCPSR
2.990 kr
Total: 2.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" ASUS VA34VCPSR 3440x1440 100Hz
2.990 kr
+ fri fragt
Total: 2.990 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS VA34VCPSR 34 VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
3.329 kr
+ fri fragt
Total: 3.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Va34vcpsr 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.1%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme