Asus VA27AQSE
Laveste pris nogensinde
Asus VA27AQSE
+ FRI FRAGT
På lager
Stabil pris
27-tommer QHD (2560x1440) IPS, 99 % sRGB, leverer skarpt billede med brede betragtningsvinkler HDR10 med 350 cd/m2 lysstyrke forbedrer kontrast og højlys Vip, drej, 90° pivot og 150 mm højdejustering for komfort hele dagen DisplayPort-, HDMI- og VGA-porte lader dig tilslutte flere enheder Flimmerfri skærm og Low Blue Light reducerer øjenbelastning under lange vagter
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Va27aqse 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
Proshop.dk
27" ASUS VA27AQSE 2560x1440 75Hz
+ fri fragt
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS VA27AQSE 27 IPS 2560 x 1440 VGA HDMI DisplayPort 75Hz