ASUS TUF Gaming VG34VQL1B

4.3 (208 anmeldelser)
ASUS TUF Gaming VG34VQL1B
Bedste pris
Faldet 3.5%
2.124kr
3.498 krSPAR 39%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Tag din gamingoplevelse til et nyt niveau med ASUS TUF Gaming VG34VQL1B. Denne 34" buede skærm leverer en ultrawide opløsning på 3440x1440 og en glidende opdateringshastighed på 165Hz. Med Adaptive-SYNC teknologi og G-SYNC-kompatibilitet får du en problemfri og fordybende spiloplevelse uden billedhak.

ASUS TUF Gaming VG34VQL1B koster lige nu 2.124 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.457 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.124 kr (16. juli 2026) og 2.457 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.124 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS TUF Gaming VG34VQL1B 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 165Hz
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" ASUS TUF Gaming VG34VQL1B 3440x1440 165Hz
2.417 kr
+ fri fragt
Total: 2.417 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus Tuf Gaming Vg34Vql1B 86.4 Cm
3.019 kr
+ fri fragt
Total: 3.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Tuf Vg34vql 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 165hz
3.299 kr
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Tuf Vg34vql 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 165hz
3.299 kr
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
ASUS TUF Gaming VG34VQL1B 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 165Hz 34" Skærm.
3.498 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.537 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.5%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme