ASUS TUF Gaming VG34VQ3B

4.7 (123 anmeldelser)
ASUS TUF Gaming VG34VQ3B
Bedste pris
Stabil pris
2.136kr
3.459 krSPAR 38%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

ASUS TUF Gaming VG34VQ3B er en imponerende 34-tommer buet skærm, der tilbyder en ultrawide WQHD-opløsning for en mere indlevelsesrig gamingoplevelse. Med en opdateringshastighed på 180Hz og 1 ms responstid garanteres flydende bevægelser og minimal forsinkelse. Den indbyggede USB 3.2-hub samt HDMI- og DisplayPort-porte gør det let at forbinde enheder, mens Flimmerfri og Low Blue Light-teknologi beskytter øjnene under lange spilsessioner.

ASUS TUF Gaming VG34VQ3B koster lige nu 2.136 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.136 kr (16. april 2026) og 2.136 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.136 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 180Hz
2.136 kr
Total: 2.136 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 3440x1440 180Hz
2.369 kr
+ fri fragt
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Tuf Vg34vq3b 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 180hz
2.899 kr
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Tuf Vg34vq3b 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 180hz
2.899 kr
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus Tuf Gaming Vg34Vq3B Computer
3.459 kr
+ fri fragt
Total: 3.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme