ASUS TUF Gaming VG279QM

4.5 (692 anmeldelser)

ASUS TUF Gaming VG279QM er en 27" gamingskærm, der leverer skarp Full HD opløsning og lynhurtig 280Hz opdateringshastighed. Udstyret med et IPS panel og 1ms responstid, sikrer denne skærm en flydende og klar spiloplevelse. Med understøttelse af HDR 400 og FreeSync/G-Sync kompatibilitet, er hver gaming session både visuelt imponerende og jævn.

ASUS TUF Gaming VG279QM koster lige nu 1.220 kr. En stigning på 8,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.128 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.128 kr (30. juni 2026) og 1.458 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.220 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" ASUS TUF Gaming VG279QM 1920x1080 280Hz
1.220 kr
+ fri fragt
Total: 1.220 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS TUF Gaming VG279QM 27" IPS 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz
1.296 kr
Total: 1.296 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS TUF Gaming VG279QM 27 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz Pivot Skærm
1.468 kr
Total: 1.468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 27" gamingskærm TUF VG279QM
1.599 kr
Total: 1.599 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS TUF Gaming VG279QM 27 IPS 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz
1.839 kr
+ fri fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
ASUS TUF Gaming VG279QM 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz Pivot 27" Skærm.
1.998 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.037 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.0%

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Computerskærme
bagbelysningsteknologi: LED-bagbelysning
billedformat: 16:9
indbyggede enheder: USB 2.0-hub, USB-hub
medfølgende kabler: HDMI-kabel