Asus TUF GAMING GT302 TG ARGB Mid Tower

4.7 (106 anmeldelser)

Asus TUF GAMING GT302 TG ARGB Mid Tower er et kabinet designet til gaming-entusiaster. Med support til E-ATX, ATX, mATX og mITX bundkort, giver det fleksibilitet til avancerede builds. Udstyret med fire 140 mm ARGB PWM ventilatorer, sikrer det effektiv køling og stilfuld belysning i dit setup.

Asus TUF GAMING GT302 TG ARGB Mid Tower koster lige nu 782 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 781 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 781 kr (20. juni 2026) og 936 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 782 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS TUF Gaming GT302 Kabinet Miditower
782 kr
+ 39 kr fragt
Total: 821 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS TUF Gaming GT302 ARGB Tower Udvidet ATX Sort
814 kr
Total: 814 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Asus TUF GAMING GT302 TG ARGB Mid Tower
828 kr
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS TUF Gaming GT302 ARGB Tower Udvidet ATX Sort
839 kr
+ fri fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS TUF Gaming GT302 TG ARGB ATX-kabinet med vindue, sort
991 kr
Total: 991 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.9%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerkomponenter