ASUS TUF Gaming GT302

4.7 (106 anmeldelser)
ASUS TUF Gaming GT302
Bedste pris
Stabil pris
734kr
1.548 krSPAR 53%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

ASUS TUF Gaming GT302 er et stilfuldt, hvidt Mid Tower kabinet, ideelt til gaming-entusiaster. Med et hærdet glas sidepanel og ARGB-belysning tilbyder det både æstetik og funktionalitet. Det understøtter ATX og E-ATX bundkort, og den optimale kabelstyring sikrer en nem installation.

ASUS TUF Gaming GT302 koster lige nu 734 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 734 kr (16. april 2026) og 734 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 734 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS TUF Gaming GT302 Tower Udvidet ATX Hvid
734 kr
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS TUF Gaming GT302 Kabinet Tower
961 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS TUF Gaming GT302 Tower Udvidet ATX Hvid
1.189 kr
+ fri fragt
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Asus TUF GAMING GT302 TG ARGB Mid Tower
1.316 kr
Total: 1.316 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS TUF Gaming GT302 TG ARGB ATX-kabinet med vindue, hvid
1.548 kr
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Computerkomponenter