ASUS TUF Gaming B650M-PLUS WIFI

4.6 (514 anmeldelser)

ASUS TUF Gaming B650M-PLUS WIFI bundkort er designet til gamere, der kræver stabilitet og ydeevne. Med understøttelse af AMD AM5-processorer og DDR5-hukommelse op til 128 GB tilbyder det hurtige lagerløsninger gennem M.2 og SATA III. Den integrerede Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 og 2,5 Gb Ethernet sikrer en problemfri forbindelse til netværk og eksterne enheder.

ASUS TUF Gaming B650M-PLUS WIFI koster lige nu 1.188 kr. En stigning på 13,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.043 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.043 kr (25. april 2026) og 1.188 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.188 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS TUF Gaming B650M-PLUS WIFI Bundkort
1.188 kr
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI Bundkort AMD B650 AMD AM5
1.262 kr
+ fri fragt
Total: 1.262 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus TUF Gaming B650M-Plus Wifi Micro-ATX DDR5
1.419 kr
+ fri fragt
Total: 1.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI mATX-bundkort
1.767 kr
Total: 1.767 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Tuf Gaming B650m-plus Wifi Am5 Micro-atx Bundkort
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Tuf Gaming B650m-plus Wifi Am5 Micro-atx Bundkort
1.936 kr
Total: 1.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.3%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Bundkort