Asus TUF Gaming 750W Gold

4.6 (99 anmeldelser)

Asus TUF Gaming 750W strømforsyning sikrer pålidelig og effektiv strøm til din gaming-PC. Med 80 Plus Gold-certificering og modulær kabelføring leverer den optimal energieffektivitet og nem installation. De robuste kondensatorer og dobbelte kuglelejer i ventilatoren garanterer langvarig drift, selv under de mest intense spiloplevelser.

Asus TUF Gaming 750W Gold koster lige nu 655 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 654 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 654 kr (27. april 2026) og 666 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 655 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS TUF Gaming 750Watt 80 PLUS Gold
655 kr
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS TUF Gaming 750W Gold PSU
790 kr
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS TUF GAMING 750G ATX 3.1 Strømforsyning 750 Watt
802 kr
+ fri fragt
Total: 802 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS TUF Gaming 750Watt 80 PLUS Gold
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Tuf Gaming 750w Atx 80+ Gold Strømforsyning
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Tuf Gaming 750w Atx 80+ Gold Strømforsyning
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS TUF Gaming 750W ATX-strømforsyning, 750 W
1.224 kr
Total: 1.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computer strømforsyninger
80 plus-klassificering: 80 PLUS guld
formfaktor: ATX
funktioner: Modulbaseret
udgangseffekt: 750 W