ASUS TUF Gaming 1200W

4.6 (138 anmeldelser)
ASUS TUF Gaming 1200W
Bedste pris
Stabil pris
1.295kr
1.799 krSPAR 28%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

ASUS TUF Gaming 1200W strømforsyningen er designet til krævende gaming set-ups, med høj effektivitet og stabil 1200W output. Den fuldt modulære PSU sikrer nem kabelhåndtering, mens 80 PLUS Gold-certificeringen garanterer energieffektivitet. Med en robust konstruktion og zero RPM mode teknologi, leverer den både pålidelighed og stilhed til dit system.

ASUS TUF Gaming 1200W koster lige nu 1.295 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.378 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.295 kr (10. maj 2026) og 1.378 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.295 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS TUF Gaming 1200Watt 80 PLUS Gold
1.295 kr
Total: 1.295 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS TUF Gaming 1200W Gold PSU
1.345 kr
Total: 1.345 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS TUF GAMING 1200G Strømforsyning 1200 Watt 135 mm
1.460 kr
+ fri fragt
Total: 1.460 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS TUF Gaming 1200W ATX-strømforsyning
1.489 kr
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Tuf Gaming 1200w Atx 80+ Gold Strømforsyning
1.561 kr
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS TUF Gaming 1200Watt 80 PLUS Gold
1.769 kr
+ fri fragt
Total: 1.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Tuf Gaming 1200w Atx 80+ Gold Strømforsyning
1.799 kr
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Computer strømforsyninger