ASUS TUF Gaming 1000W

ASUS TUF Gaming 1000W strømforsyning tilbyder stabil strøm med 80 PLUS Gold effektivitet, ideel til krævende gaming-setups. Med en støjsvag 135 mm blæser og militær-certificerede kondensatorer sikrer den optimal ydeevne og holdbarhed. Et perfekt valg for gamere, der kræver pålidelighed og langvarig drift.

ASUS TUF Gaming 1000W koster lige nu 1.152 kr. En stigning på 28,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (17. april 2026) og 1.189 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.152 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS TUF Gaming 1000W Gold PSU
1.152 kr
Total: 1.152 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS TUF GAMING 1000G Strømforsyning 1000 Watt 135 mm
1.172 kr
+ fri fragt
Total: 1.172 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS TUF Gaming 1000Watt 80 PLUS Gold
1.189 kr
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Tuf Gaming 1000w Atx 80+ Gold Strømforsyning
1.311 kr
Total: 1.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS TUF Gaming 1000Watt 80 PLUS Gold
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Tuf Gaming 1000w Atx 80+ Gold Strømforsyning
1.474 kr
Total: 1.474 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS TUF Gaming 1000W ATX-strømforsyning, 1000 W
1.474 kr
Total: 1.474 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Computer strømforsyninger