ASUS SBW-06D2X-U

4.2 (366 anmeldelser)

Oplev problemfri dataafspilning og -optagelse med ASUS SBW-06D2X-U, et eksternt BDXL drev. Med USB 2.0 tilslutning sikres hurtig dataoverførsel, mens det elegante sorte design passer perfekt til enhver arbejdsstation. Ideelt til både filmentusiaster og professionelle.

ASUS SBW-06D2X-U koster lige nu 896 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 863 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 863 kr (06. maj 2026) og 896 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 896 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS SBW 06D2X-U BDXL drev
896 kr
Total: 896 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS SBW-06D2X-U/BLK/G/AS Bluray-BDRW USB 2.0
945 kr
+ 39 kr fragt
Total: 984 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS SBW-06D2X-U optiska enheter Blu-Ray DVD Combo Svart
1.065 kr
Total: 1.065 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus Blu-ray RW EXT USB SBW-06D2X-U
1.239 kr
+ fri fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Optiske drev