ASUS RT-BE92U

4.1 (672 anmeldelser)

ASUS RT-BE92U er en avanceret Wi-Fi 7 router med tri-band teknologi og en 4-port switch. Den leverer lynhurtig trådløs forbindelse og er ideel til både gaming og streaming i hjemmet. Routeren understøtter hastigheder op til 5764 Mbps, hvilket gør den perfekt til krævende internetbrugere.

ASUS RT-BE92U koster lige nu 1.558 kr. En stigning på 12,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.384 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.384 kr (08. maj 2026) og 1.558 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.558 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS RT-BE92U Trådløs router
1.558 kr
Total: 1.558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS RT-BE92U router
1.590 kr
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS RT-BE92U -Wi-Fi 7 4-Port switch 2-PortWAN
1.639 kr
+ fri fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus Rt-Be92U Wireless Router 10
2.219 kr
+ fri fragt
Total: 2.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Rt-be92u Be9700 Tri-band Wifi 7 Router
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Rt-be92u Be9700 Tri-band Wifi 7 Router
2.374 kr
Total: 2.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.6%

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Broer og routere