ASUS RT-BE58U

4.6 (405 anmeldelser)

ASUS RT-BE58U er en avanceret trådløs router, der benytter WiFi 7-teknologi for hurtig og stabil internetadgang. Med understøttelse af hastigheder op til 3600 Mbps og dual-band funktionalitet, er denne router ideel til både streaming og gaming. Den er udstyret med en 2,5 Gbps WAN-port og fire Gigabit LAN-porte for fleksibel tilslutning.

ASUS RT-BE58U koster lige nu 764 kr. En stigning på 17,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 651 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 651 kr (04. maj 2026) og 764 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 764 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS RT-BE58U Trådløs router
764 kr
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS RT-BE58U Dual Band WiFi 7 BE3600 Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
804 kr
+ 39 kr fragt
Total: 843 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS RT-BE58U Dual-band WiFi 7-router
856 kr
Total: 856 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Asus Trådløs router BE3600
949 kr
Total: 949 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Rt-be58u V2 Trådløs Router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band Sort
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Rt-be58u V2 Trådløs Router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band Sort
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS RT-BE58U Trådløs router
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS RT-BE58U V2 Router
1.790 kr
Total: 1.790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 15.2%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Broer og routere