ASUS RT-AXE7800

4.4 (188 anmeldelser)

Oplev lynhurtig internetforbindelse med ASUS RT-AXE7800. Denne trådløse router understøtter Wi-Fi 6E og har multi-band funktionalitet til optimal dækning. Med fire-port switch og 1GbE/2.5GbE WAN-porte sikrer den både hastighed og stabilitet, så du kan nyde sømløse streaming- og gaming-oplevelser.

ASUS RT-AXE7800 koster lige nu 1.381 kr. En stigning på 28,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.079 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.079 kr (16. april 2026) og 1.381 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.381 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS RT-AXE7800 -Wi-Fi 6E Tri-Band 4-Port switch
1.381 kr
+ fri fragt
Total: 1.381 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus Rt-Axe7800 Wireless Router
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS RT-AXE7800 Trådløs router
1.642 kr
Total: 1.642 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS RT-AXE7800 Tri-band WiFi 6E-router
2.151 kr
Total: 2.151 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Broer og routere
antennetype: Intern
indbyggede enheder: Antenne
kapacitet: 256 GB
medfølgende kabler: Netværkskabel