Asus ROG Strix XG49VQ

4.4 (525 anmeldelser)
Asus ROG Strix XG49VQ
Bedste pris
Stabil pris
5.867kr
8.519 krSPAR 31%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Asus ROG Strix XG49VQ er en 49-tommer curved gamingskærm designet til at give en imponerende billedoplevelse. Med en opløsning på 3840 x 1080 og 144Hz opdateringshastighed, leverer den flydende og klare billeder, ideel til gaming. Skærmen er udstyret med VA-panel for dyb kontrast og HDR400 for forbedret visuel kvalitet.

Asus ROG Strix XG49VQ koster lige nu 5.867 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.867 kr (17. april 2026) og 5.867 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.867 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ROG Strix XG49VQ 49" VA 3840 x 1080 HDMI DisplayPort
5.867 kr
Total: 5.867 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 49" Curved gamingskærm ROG Strix XG49VQ
5.890 kr
Total: 5.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
49" ASUS ROG Strix XG49VQ 3840x1080 144Hz
6.021 kr
+ fri fragt
Total: 6.021 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Rog Strix Xg49vq 49 tommer 3840 × 1080pixels Va 32:9 144hz
6.869 kr
Total: 6.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Rog Strix Xg49vq 49 tommer 3840 × 1080pixels Va 32:9 144hz
6.869 kr
Total: 6.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus XG49VQ 49IN VA WLED3840X1080
8.519 kr
+ fri fragt
Total: 8.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme