ASUS ROG Strix XG32UCWMG
Laveste pris nogensinde
ASUS ROG Strix XG32UCWMG
+ FRI FRAGT
På lager
Stabil pris
ASUS ROG Strix XG32UCWMG - OLED-monitor - gaming - USB - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1300 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sort
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ROG Strix XG32UCWMG 31.5" WOLED 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI USB-C 240 Hz
Proshop.dk
32" ASUS ROG Strix XG32UCWMG 3840x2160 240Hz
+ fri fragt
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 32" ROG Strix 4K gamingskærm XG32UCWMG
Leveringstid: 1-2 dage
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ROG Strix XG32UCWMG 31.5 WOLED 3840 x 2160 DisplayPort HDMI USB-C 240 Hz