ASUS ROG Strix XG27ACDNG
4.7 (245 anmeldelser)
ASUS ROG Strix XG27ACDNG
+ FRI FRAGT
På lager
Faldet 8.6%
Oplev enestående gaming med ASUS ROG Strix XG27ACDNG. Denne 27-tommer skærm har en opløsning på 2560 x 1440 og et lynhurtigt 360 Hz QD-OLED-panel, der leverer dybe farver og minimal bevægelsesslør. Med G-SYNC og FreeSync får du glidende spiloplevelser, mens den integrerede USB-C med 90 W Power Delivery forenkler tilslutningen.
Anmeldelser
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG 27" 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 360Hz
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 27" gamingskærm ROG Strix XG27ACDNG
Proshop.dk
26.5" ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG 2560x1440 360 Hz
+ fri fragt
Leveringstid: 2-12 hverdage
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Rog Strix Xg27acdng 26.5 tommer 2560 × 1440pixels Oled 16:9 360hz
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ultrashop favicon
Ultrashop
Prishistorik
Faldet 8.6%