ASUS ROG Strix XG27ACDNG

4.7 (245 anmeldelser)
ASUS ROG Strix XG27ACDNG
Bedste pris
Stabil pris
4.967kr
6.119 krSPAR 19%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev enestående gaming med ASUS ROG Strix XG27ACDNG. Denne 27-tommer skærm har en opløsning på 2560 x 1440 og et lynhurtigt 360 Hz QD-OLED-panel, der leverer dybe farver og minimal bevægelsesslør. Med G-SYNC og FreeSync får du glidende spiloplevelser, mens den integrerede USB-C med 90 W Power Delivery forenkler tilslutningen.

ASUS ROG Strix XG27ACDNG koster lige nu 4.967 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.967 kr (16. april 2026) og 4.967 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.967 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG 27" 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 360Hz
4.967 kr
Total: 4.967 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
26.5" ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG 2560x1440 360 Hz
5.156 kr
+ fri fragt
Total: 5.156 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Rog Strix Xg27acdng 26.5 tommer 2560 × 1440pixels Oled 16:9 360hz
5.399 kr
Total: 5.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Rog Strix Xg27acdng 26.5 tommer 2560 × 1440pixels Oled 16:9 360hz
5.474 kr
Total: 5.474 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 27" gamingskærm ROG Strix XG27ACDNG
5.490 kr
Total: 5.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG 27 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 360Hz
6.119 kr
+ fri fragt
Total: 6.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme