ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG
4.6 (467 anmeldelser)
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG
+ FRI FRAGT
På lager
Stabil pris
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG er en 27-tommers gaming-skærm med OLED-teknologi, der leverer klare, medrivende billeder i en opløsning på 2560 x 1440. Med en opdateringsfrekvens på 240Hz og HDR10 understøttelse, er denne skærm ideel til både casual og konkurrencedygtige gamere.
Anmeldelser
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 27" gamingskjerm ROG Strix XG27AQDMG
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG 27" 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 240Hz
Proshop.dk
26.5" ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG 2560x1440 240Hz
+ fri fragt
Leveringstid: 2-12 hverdage
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG 27" QHD-gaming
Ultrashop favicon
Ultrashop