ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG

4.6 (467 anmeldelser)
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG
Bedste pris
Faldet 4.0%
3.593kr
5.259 krSPAR 32%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG er en 27-tommers gaming-skærm med OLED-teknologi, der leverer klare, medrivende billeder i en opløsning på 2560 x 1440. Med en opdateringsfrekvens på 240Hz og HDR10 understøttelse, er denne skærm ideel til både casual og konkurrencedygtige gamere.

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG koster lige nu 3.593 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.593 kr (16. juli 2026) og 3.799 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.593 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG 27" 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 240Hz
3.593 kr
Total: 3.593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
26.5" ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG 2560x1440 240Hz
3.741 kr
+ fri fragt
Total: 3.741 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 27" gamingskjerm ROG Strix XG27AQDMG
3.799 kr
Total: 3.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG 27" QHD-gaming
4.529 kr
Total: 4.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus Rog Strix Oled Xg27Aqdmg
5.259 kr
+ fri fragt
Total: 5.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.0%

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Computerskærme