ASUS ROG Strix B650E-F Gaming WiFi

4.5 (693 anmeldelser)
ASUS ROG Strix B650E-F Gaming WiFi
Bedste pris
Stabil pris
1.290kr
2.499 krSPAR 48%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Oplev overlegne gaming-præstationer med ASUS ROG Strix B650E-F Gaming WiFi bundkort. Designet til AM5 processorer og understøtter den nyeste AMD B650 chipset. Med USB 3.2 til hurtig tilslutning og Wi-Fi 6 for problemfri internetforbindelse. Ideel til gaming-entusiaster, der søger pålidelighed og høj ydeevne.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming WiFi koster lige nu 1.290 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.429 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.290 kr (17. april 2026) og 1.429 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.290 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI Bundkort AMD B650 AMD AM5 socket
1.290 kr
+ fri fragt
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ROG Strix B650E-F Gaming WiFi ATX AM5 AMD B650
1.429 kr
Total: 1.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS ROG Strix B650E-F Gaming WIFI Bundkort
1.719 kr
Total: 1.719 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI ATX -emolevy
2.193 kr
Total: 2.193 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI AMD B650 Sokkel AM5 ATX
2.276 kr
+ fri fragt
Total: 2.276 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Rog Strix B650e-f Gaming Wifi Am5 Atx Bundkort
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Rog Strix B650e-f Gaming Wifi Am5 Atx Bundkort
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Bundkort