ASUS ProArt PA602

4.7 (181 anmeldelser)
ASUS ProArt PA602
Bedste pris
Stabil pris
1.399kr
2.343 krSPAR 40%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

ASUS ProArt PA602 er et elegant og funktionelt kabinet, designet til professionelle, der kræver optimal luftgennemstrømning og køling. Kabinettet understøtter E-ATX bundkort og har et sidepanel i hærdet glas, som giver et stilfuldt indblik i din hardware. Med forhåndsinstallerede blæsere er det klar til at give en kraftig og støjsvag ydeevne.

ASUS ProArt PA602 koster lige nu 1.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (16. april 2026) og 1.399 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Asus PA602 PROART Mid Tower
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ProArt PA602
1.497 kr
Total: 1.497 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS ProArt PA602 TG Kabinet Fulltower
1.864 kr
+ fri fragt
Total: 1.864 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa602 Midi Tower Sort Midi Tower Sort
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ProArt PA602
2.339 kr
+ fri fragt
Total: 2.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ProArt PA602 E-ATX-kabinet med vindue
2.343 kr
Total: 2.343 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Computerkomponenter