ASUS ProArt PA329CV

4.4 (204 anmeldelser)

ASUS ProArt PA329CV er en 32" skærm designet til kreative fagfolk. Med en imponerende 4K UHD opløsning og 100% sRGB dækning, leverer den præcise farver. Det IPS-panel sikrer brede betragtningsvinkler, hvilket er ideelt til foto- og videoredigering.

ASUS ProArt PA329CV koster lige nu 4.990 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.759 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.759 kr (21. juli 2026) og 4.990 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.990 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 32" skærm ProArt PA329CV
4.990 kr
Total: 4.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa329cv 32 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
4.999 kr
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa329cv 32 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
4.999 kr
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
32" ASUS ProArt PA329CV 3840x2160 60Hz
5.841 kr
+ fri fragt
Total: 5.841 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ProArt PA329CV 32 3840 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Pivot Skærm
6.309 kr
Total: 6.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus Proart Pa329Cv 81.3 Cm
6.679 kr
+ fri fragt
Total: 6.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme