ASUS ProArt PA27JCV

4.5 (241 anmeldelser)

ASUS ProArt PA27JCV er en 27" 5K skærm designet til professionelle med et IPS-panel, der sikrer farvenøjagtighed og skarpe detaljer. Med HDR10-teknologi, 95% Adobe RGB dækning og en dynamisk kontrast sørger den for en fantastisk visuel oplevelse. USB-C tilslutning med 96W strømlevering og en ergonomisk stand gør den ideel til lange arbejdsdage.

ASUS ProArt PA27JCV koster lige nu 5.489 kr. En stigning på 8,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.053 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.053 kr (24. juni 2026) og 5.490 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.489 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" ASUS ProArt PA27JCV 5120x2880 60Hz
5.489 kr
+ fri fragt
Total: 5.489 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 27" 5K skærm ProArt PA27JCV
5.490 kr
Total: 5.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa27jcv 27 tommer 5120 × 2880pixels Ips 16:9 60hz
6.624 kr
Total: 6.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa27jcv 27 tommer 5120 × 2880pixels Ips 16:9 60hz
6.624 kr
Total: 6.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ProArt PA27JCV 27 IPS 5120 x 2880 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
6.639 kr
+ fri fragt
Total: 6.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.8%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme